5 аргументів на користь сходів зі сталі

Якщо ви будуєте нові сходи у вашому будинку, чому б не надати перевагу не традиційній деревині, а сталі? Завдяки своїй гнучкості та можливості створення різноманітних форм, металеві сходи можуть привести вас у місця, які дерев'янним сходам не доступні.
Якщо ви будуєте нові сходи у вашому будинку, чому б не надати перевагу не традиційній деревині, а сталі? Завдяки своїй гнучкості та можливості створення різноманітних форм, металеві сходи можуть привести вас у місця, які дерев'янним сходам не доступні.

Металеві сходи - це конструкція, де основний структурний каркас виконаний зі сталі. Сходинки, поручні та балюстради також можуть бути виготовлені із сталі, але у вас також є можливість використання додаткових матеріалів, таких як деревина, загартоване скло чи камінь.

Міцність та довговічність
Найважливішою причиною зупинити свій вибір на сходах зі сталі є їх неймовірна міцність і довговічність. Металеві щаблі надзвичайно сильні і здатні утримувати величезну вагу. Це важливий момент, особливо якщо, на сходи припадає значна експлуатаційна нагрузка. Ще однією перевагою сталі є відсутність негативних впливів. Вона не розширюється і не стискається при зміні погодних умов, їй не загрожує гниття, деформація чи терміти. Спеціально оброблена нержавіюча сталь не піддається іржі та корозії.

Використання в інтер'єрі та екстер'єрі
Довговічність сталевих сходів також означає, що ви можете використовувати їх як у закритому приміщенні, так і назовні. На відміну від деревини, сталь не потребує додаткового догляду та непіддається впливу погодніх умов. Тому металеві сходи часто використовують і для інших потреб, наприклад, в якості пожежного виходу, сходів біля басейну чи як елемент ландшафтного декору.

Створення унікального дизайну
Сталь допомагає створювати проекти, які не можливо втілити, використовуючи інші матеріали. Завдяки особливій гнучкості, архітектори і дизайнери частіше віддають перевагу саме металу та нержавіючій сталі. Тому спеціалісти компанії Авангард-Майстер amaister.com.ua працюють зі сталлю: де ще архітектор може дозволити собі розгул фантазії. Ви можете використати сталь для створення елегантно вигнутих гвинтових сходів. Ви без проблем можете поєднати сталевий каркас з невагомим скляними сходинками. Комбінація промислової сталі з красивою деревиною - ідеальне рішення для сучасних сходів. Розміри та форму сталевих сходів можна підігнати під будь-які вимоги та дизайнерські ідеї.

Економність
Ще одна причина, щоб вибрати сталеві сходи, є їх значна економність. Металеві сходи, при правильному конструюванні, служитимуть протягом десятиліть з мінімальним доглядом або, навіть, зовсім без догляду! Вам ніколи не прийдеться міняти деталі, фарбувати чи проводити будь-які інші роботи. Завдяки цьому вони набагато економічніші, ніж сходи з будь-якого іншого матеріалу.
5 аргументів на користь сходів зі сталі, добавлена на сайт 6 сен. 2013 г., отредактирована 10 сен. 2015 г..

Контактная информация

ТОВ "Сервисбудсмесь"

Контактное лицо: alex Alex

Телефоны: 425-10-53, 361-96-68

Адрес: Киевская обл., Киев, ул.Электриков, 26а

Написать нам

Карта проезда

Следите за обновлениями

Сайт работает на платформе UA Build

© 2018 ТОВ "Сервисбудсмесь". All rights Reserved

Сообщить о плохом содержании

Вверх